צוות ההנהלה

 

ד”ר נגסט מנגשה – מנכ”לית  

 עם חזרתה של ד”ר מנגשה לעבוד בעמותת פידל , היא סוגרת מעגל. ד”ר מנגשה יזמה והקימה את העמותה וכיהנה כמנכ”לית הראשונה. בשבע השנים האחרונות, היא שמשה כמנהלת אגף החינוך הנוער והספורט, בעיריית ראש העין. 

ד”ר מנגשה עלתה מאתיופיה בשנת 1984. היא בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בר אילן, תואר שני מהאוניברסיטה העברית, ודוקטורט בחינוך מאוניברסיטת סאסקס באנגליה. בנוסף לכך, היא בוגרת בית הספר למנהיגות חינוכית מנדל בירושלים.

בעבר ד”ר מנגשה כיהנה כמנכ”לית הפרויקט הלאומי האתיופי, כעובדת סוציאלית בעיריית בת ים, כנציגת קרן דוניץ וכמתאמת פרויקטים עבור ארגוני סיוע ליוצאי אתיופיה בארגון “שתיל”. בנוסף היא כיהנה כדירקטורית ברשות השידור ובחברת עמיגור, והתנדבה בועד המנהל של המרכז האקדמי אחווה, בחברה העירונית מקום בלב ראש העין ובמכון להגירה ושילוב חברתי במרכז האקדמי רופין. כיום היא מתנדבת בחבר הנאמנים של האוניברסיטה העברית.

ד”ר מנגשה זכתה בפרסים רבים: פרס רוטברג לחינוך יהודי מהאוניברסיטה העברית, תואר עמית כבוד מהאוניברסיטה הפתוחה, אות למנהיגות מאוניברסיטת בר אילן, ובפרס עמותת “אומץ”. בחגיגות 50 שנים  למדינת ישראל , היא הדליקה משואה בהר הרצל. לאחרונה הוציאה ספר בשם “הנני כאן” על החוויות המרתקות בחייה, בדרך להצלחה בחברה הישראלית.

בשנים האחרונות ד”ר מנגשה לקחה חלק בועד המנהל של עמותת פידל,  לכן היא מכירה מקרוב את חוזקותיה של העמותה והאתגרים בפניהם היא ניצבת.  

 

נגה אלנה – סמנכ”ל   

 

גילה גיל. ד. – מנהלת אדמיניסטרטיבית ורכזת משאבי אנוש    

 

אורה אספו ברהנו – מנהלת תחום בריאות + הגיל הרך 

 

שי איסו אדמקה – מנהל תחום בוגרים ומתנדבים 

תוצאת תמונה עבור שי איסו אדמקה

 

אטיאנצ’י אלמו – מנהלת פיתוח משאבים ופיתוח ארגוני 

אטיאנצ׳י אלמו | MA | פסיכולוגית חברתית | חקר קונפליקטים בין קבוצות

 

מלי חזקיהו גטה – מנהלת חשבונות וחשבת שכר 

Mali Hizkiyahu Geta C.P.A (Isr)

 

 

 

All Rights Reserved © 2022
בניית אתרים: בלודוט סטודיו. מיתוג. פרסום. דיגיטל.