צוות ההנהלה

 

ד”ר נגסט מנגשה – מנכ”לית  
בחזרתה לעבוד בפידל, ד”ר מנגשה סוגרת מעגל לאחר שהיא יזמה והקימה את העמותה וכיהנה כמנכ”לית הראשונה. בשבע השנים האחרונות, היא שמשה כמנהלת אגף החינוך הנוער והספורט, בעיריית ראש העין. 

ד”ר מנגשה עלתה מאתיופיה בשנת 1984. היא בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת בר אילן, תואר שני מהאוניברסיטה העברית, ודוקטורט בחינוך מאוניברסיטת סאסקס באנגליה. בנוסף לכך, היא בוגרת בית הספר למנהיגות חינוכית מנדל בירושלים.

בעבר ד”ר מנגשה כיהנה כמנכ”לית הפרויקט הלאומי האתיופי, כעובדת סוציאלית בעיריית בת ים, כנציגת קרן דוניץ וכמתאמת פרויקטים עבור ארגוני סיוע ליוצאי אתיופיה בארגון “שתיל”. בנוסף היא כיהנה כדירקטורית ברשות השידור ובחברת עמיגור, והתנדבה בועד המנהל של המרכז האקדמי אחווה, בחברה העירונית מקום בלב ראש העין ובמכון להגירה ושילוב חברתי במרכז האקדמי רופין. כיום היא מתנדבת בחבר הנאמנים של האוניברסיטה העברית.

ד”ר מנגשה זכתה בפרסים רבים: פרס רוטברג לחינוך יהודי מהאוניברסיטה העברית, תואר עמית כבוד מהאוניברסיטה הפתוחה, אות למנהיגות מאוניברסיטת בר אילן, ובפרס עמותת “אומץ”. בחגיגות 50 שנים  למדינת ישראל , היא הדליקה משואה בהר הרצל. לאחרונה הוציאה ספר בשם “הנני כאן” על החוויות המרתקות בחייה, בדרך להצלחה בחברה הישראלית.

בשנים האחרונות ד”ר מנגשה לקחה חלק בועד המנהל של עמותת פידל,  לכן היא מכירה מקרוב את חוזקותיה של העמותה והאתגרים בפניהם היא ניצבת.  

גילה גיל. ד. – מנהלת אדמיניסטרטיבית ורכזת משאבי אנוש    

נגה אלנה – סמנכ”ל   

יעקב פרויליך – מנהל פיתוח משאבים ושותפויות  

 

מרינה שטיינברג – מנהלת כספים וחשבת שכר 

 

אורה אספו ברהנו – רכזת תחום בריאות + הגיל הרך 

 

All Rights Reserved © 2022
בניית אתרים: בלודוט סטודיו. מיתוג. פרסום. דיגיטל.